20:58 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Labiausiai skrydžių palydovams nepatinka, kai keliautojai savo asmeninius daiktus deda ant perėjos, pasakojo skrydžio palydovė, ir pridūrė kelis kitus dalykus

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Amerikos skrydžių kompanijos "Monserrat Andujar-Geacoman" stiuardesė atskleidė labiausiai erzinantį lėktuvo keleivių elgesį. Mergina pasidalino savo nuomone su "Daily Express".

  Labiausiai skrydžių palydovams nepatinka, kai keliautojai savo asmeninius daiktus deda ant perėjos, sakė ji. "Įsivaizduokite, kad atėjau į jūsų biurą, nusiaviau batus ir palikau juos matomoje vietoje, kad užkliūtumėte už jų", — paaiškino darbuotoja.

  Ji pridūrė, kad norint palengvinti skrydžio palydovų gyvenimą, pakanka padėti bagažą į jam skirtą vietą, taip pat neužtverti perėjos keliais ir alkūnėmis.

  Be to, skrydžio palydovė mano, kad keleiviai neturėtų į tualetą pasiimti telefonų. Kaip pažymėjo stiuardesė, tai erzina darbuotojus, nes tada žmonės praleidžia daugiau laiko tualete ir priverčia bendrakeleivius ilgiau laukti, stovint koridoriuje.

  Dar šia tema

  Stiuardesė lėktuve pademonstravo savo gebėjimus — padarė špagatą
  Ekskursija po Černobylį: ekstremalaus turizmo mėgėjai vyksta į Pripetę
  Atskleista, kokių dainų lietuviai klausosi traukiniuose
  Tegai:
  lėktuvų keleiviai, keleiviai, lėktuvas, stiuardesė

  Svarbiausios temos