03:30 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ekspertų teigimu, potencialūs naujosios ypač tolimo nuotolio patrankos taikiniai yra objektai Rusijoje ar Kinijoje. Ginklus galima dislokuoti Lenkijoje, Baltijos šalyse ar Pietų Korėjoje

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Amerikos kariuomenė ruošiasi apsiginkluoti nauja strategine ypač tolimojo nuotolio patranka "Strategic Long Range Cannon" (SLRC), kuri "galėtų apšaudyti Maskvą", remdamasi "Popular Mechanics", pranešė RIA Novosti.

  Rusijos tankas T-72
  © Sputnik / Ульяна Соловьева

  Pasak leidinio, SLRC atsiradimas gali atgaivinti laivų klasę, panašią į "Montana" tipo karo laivus, kurie taip ir nebuvo pastatyti Antrojo pasaulinio karo metu.

  "Nuo Šiaurės jūros "Montana" galėjo apšaudyti vakarų Rusijos taikinius ir net pačią Maskvą. Vienas "Montana"Indijos vandenyne gali būti nukreipta į didžiąją dalį Pakistano, Afganistano, Irano, Jemeno ir Somalio. Ramiajame vandenyne, Montanoje, esanti už Japonijos, galėtų "apkloti visą Šiaurės Korėją ir net Pekiną bei Šanchajų", — rašo laikraštis.

  SLRC sukurta tam, kad pažeistų priešo gynybą, kad netrukdytų pažengti sausumos pajėgos. Šis projektas tapo žinomas 2019 metais. Ekspertų teigimu, potencialūs naujosios  tolimojo nuotolio patrankos taikiniai yra objektai Rusijoje ar Kinijoje. Ginklus galima dislokuoti Lenkijoje, Baltijos šalyse ar Pietų Korėjoje.

  Dar šia tema

  JAV ambasada Kijeve atmetė Ukrainos galimybę įsigyti Rusijos vakciną
  Erdoganas apkaltino Rusiją, JAV ir Prancūziją ginklų tiekimu Armėnijai
  Tegai:
  ginkluotė, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos