03:25 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (108)

  Jo teigimu, spalio 22 dieną Trampas gali pateikti informaciją, kuri pakeis rinkėjų poziciją Baideno atžvilgiu, o spalio 29 dieną, priešingai, Baidenas gali pakeisti kampanijos eigą

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Rusijos liberalų demokratų partijos (LDPR) lyderis Vladimiras Žirinovskis pavadino išankstinį balsavimą prezidento rinkimuose kartu su debatais žmogaus teisių pažeidimu, jis mano, kad "tai nepriimtina, o visas pasaulis turėtų juos smerkti".

  "Jungtinėse Amerikos Valstijose rinkimų kampanija vyksta pačiame įkarštyje, abu kandidatai aktyviai agituoja. Tačiau tarpu metu išankstinis balsavimas vyksta jau kelias savaites: eilės prie rinkimų apylinkių, daugelis balsuoja paštu. Ir tai nepaisant to, vis dar laukia debatai spalio 22 ir 29 dienomis, ir jų metu išsakyta informacija gali reikšmingai paveikti rinkėjų sprendimą", — savo Telegram kanale sakė Žirinovskis.

  Jo teigimu, spalio 22 dieną Trampas gali pateikti informaciją, kuri pakeis rinkėjų poziciją Baideno atžvilgiu, o spalio 29 dieną, priešingai, Baidenas gali pakeisti kampanijos eigą. Tačiau daugelis tuo metu jau balsuos.

  Jis mano, kad tai yra neteisingas kampanijos metodas, tai yra rinkėjų, kurie dar ne viską sužinojo apie savo kandidatus, teisių pažeidimas. Tai yra piliečių valios išniekinimas ir iškraipymas. Tokia demokratija negali būti pavyzdys.

  Jo nuomone, Amerikos rinkėjai turėtų priimti sprendimą pirmadienį, lapkričio 2 dieną, ir eiti į rinkimus lapkričio 3 dieną, tarptautiniai stebėtojai turėtų sekti balsavimą.

  "O tai, kaip dabar vyksta rinkimai Amerikoje, yra nepriimtina, ir visas pasaulis turi juos smerkti", — apibendrino jis.

  JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną. Išankstinis balsavimas keliose valstijose jau prasidėjo. Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas kandidatuoja antrai kadencijai ir kovos su demokratų kandidatu Džo Baidenu. Bus renkamas ne tik JAV prezidentas, bet ir trečdalis Senato, visi Atstovų rūmai, taip pat daugybė valdytojų ir tūkstančiai vietinių įstatymų leidybos institucijų ir vykdomųjų organų deputatų.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (108)

  Dar šia tema

  Rusofobija neveikia. "Pragariškų sankcijų" autorius prašo pagalbos
  Prieš rinkimus JAV Žemei gresia susidūrimas su asteroidu
  Tegai:
  JAV, Vladimiras Žirinovskis

  Svarbiausios temos