17:52 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Liepos mėnesį pranešta apie dalies amerikiečių kariuomenės išvedimą iš Vokietijos ir dislokavimą kitose Europos šalyse. Pentagonas minėjo diskusijas apie šių dalinių dislokavimą toliau į rytus, arčiau Rusijos sienų

  VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Jungtinės Valstijos svarsto galimybę išlaikyti mechaniząją brigadą šalia Rusijos sienų ne rotacijos, o nuolatiniu pagrindu, sakė JAV gynybos sekretorius Markas Esperis, praneša RIA Novosti.

  Jis padarė išvadą, kad tokia galimybė atsirado pasirašius susitarimą dėl bendradarbiavimo gynybos srityje su Lenkija ir neseniai įvykusiuose susitikimuose su Rumunijos ir Bulgarijos gynybos ministrais.

  "Yra reali galimybė nuolat išlaikyti 2-ąją kavalerijos brigadą priešakyje kai kuriose iš šių šalių", — sakė jis.

  Liepos mėnesį pranešta apie dalies amerikiečių kariuomenės išvedimą iš Vokietijos ir dislokavimą kitose Europos šalyse. Pentagonas minėjo diskusijas apie šių dalinių dislokavimą toliau į rytus, arčiau Rusijos sienų.

  NATO nuolat didina karinį kontingentą šalia Rusijos sienų. Baltijos šalys aktyviai sudaro didelio masto gynybos sutartis su JAV, paaiškindamos tai "Rusijos grėsme", nors Maskva ne kartą neigė šiuos kaltinimus.

  NATO Europoje: plėtros istorija
  © Sputnik
  NATO Europoje: plėtros istorija

  Dar šia tema

  Būtina bent jau pabandyti. Amerikos studijų specialistas apie START-III pratęsimą
  JAV pasirengusios nedelsiant derėtis su Rusija dėl branduolinių ginklų
  Tegai:
  Rusija, Pentagonas

  Svarbiausios temos