20:03 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (45)

  Vietoje kompotų ji pasiūlė paruošti virinto arba verdančio vandens gėrimą su vaisiais ar uogomis, bet be cukraus

  VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. Endokrinologė-mitybos specialistė Elvyra Fedorova atskleidė kompotų žalą ir pasiūlė sveiką gėrimo alternatyvą. Jos komentarą cituoja "Rosbalt".

  Gydytoja, turinti 15 metų patirtį, teigė, kad, nors kompotai yra saldaus skonio, juose yra per daug cukraus, ir tai yra nesveika.

  Vietoje kompotų Fedorova pasiūlė paruošti virinto arba verdančio vandens gėrimą su vaisiais ar uogomis, bet be cukraus. Anot ekspertės, nuoviras yra labai naudingas, nes jame yra mineralų ir vitaminų, atsparių kaitrai. Kadangi jame nėra cukraus, jis numalšina troškulį ir kurį laiką po vartojimo žmogus nesijaučia alkanas.

  Ji rekomendavo ruošiant nuovirą naudoti šviežius arba džiovintus, nerūgščius vaisius, kad gėrimas būtų skanus.

  Anksčiau mitybos specialistė Tatjana Zaletova paaiškino, kodėl greitai paruošiami vištienos kepsneliai laikomi žalingu greitu maistu. Dėl kepimo produktas praranda naudingas savybes, o jei restoranas nepakeičia aliejaus pagal standartus, tada gaminimo metu gali susidaryti laisvieji radikalai ir transriebalų rūgštys. Šios medžiagos yra laikomos veiksniais, galinčiais paskatinti onkologinių ir širdies bei kraujagyslių ligų vystymąsi.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (45)

  Dar šia tema

  Dieta iš 1985 metų padėjo 53 metų moteriai numesti 68 kilogramus
  Kaip valgyti picą ir numesti svorio. Sveikos mitybos paslaptys iš įvairių šalių
  Tegai:
  gėrimai, sveika mityba, mityba

  Svarbiausios temos