23:27 2020 Lapkričio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (87)

  Pranešime teigiama, kad tema "Rusija — Amerika" mažai priklauso nuo to, kuri partija dabar bus valdžioje ir kas šiuo metu yra prezidentas

  VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Rusijos tema bus tuščias šūvis JAV prezidento Donaldo Trampo link, jei jis bus perrinktas naujai kadencijai, apskritai negalima sakyti, kad vienas iš kandidatų yra naudingesnis santykių su Rusija prasme, interviu RIA Novosti sakė Amerikos prekybos rūmų Rusijoje vadovas ("AmCham") Aleksis Rodzianka.

  "Aš nežinau, negaliu sakyti, kad kažkas yra geriau, kažkas yra blogiau", — sakė jis, atsakydamas į klausimą, kurio kandidato pergalė yra naudingesnė abiejų šalių santykiams.

  Pasak jo, tema "Rusija — Amerika" mažai priklauso nuo to, kuri partija dabar bus valdžioje ir kas šiuo metu yra prezidentas. "Tai yra dviejų didžiųjų valstybių konkurencijos tema, kaip šios varžybos valdomos, kokiais metodais — derybomis ar konfliktais", — sako jis.

  "Jei Donaldas Trampas bus perrinktas naujai kadencijai, tada Rusijos tema jau bus tuščias šūvis jo link, ir aš abejoju, ar tai vėl bus perdėta. Atitinkamai jis turės šiek tiek daugiau lankstumo ir galimybių santykiuose su Rusija, nei turėjo per pirmąją kadenciją", — tiki agentūros pašnekovas.

  "Jei Baidenas laimės, tada jam už nugaros nėra įtarimų, kad jis yra kažkaip susijęs su Rusija, apskritai tokie kaltinimai demokratams nėra pareikšti. Todėl Baidenas gali turėti šiek tiek daugiau lankstumo. Bet aš nematau, kad bus didelis skirtumas tarp šių abiejų variantų", — padarė išvadą jis.

  JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną. Išankstinis balsavimas keliose valstijose jau prasidėjo. Į prezidento postą pretenduoja respublikonų kandidatas ir dabartinis Baltųjų rūmų vadovas Donaldas Trampas ir demokratų kandidatas Džo Baidenas.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (87)

  Dar šia tema

  Erdoganas atsakė į JAV pretenzijas dėl S-400 bandymų
  Ekspertas: JAV Rusiją naudoja kaip vidaus politinės kovos instrumentą
  Tegai:
  santykiai, rinkimai, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos