21:19 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Straipsnio autorius pabrėžė, kad tokie povandeniniai laivai skirti operacijoms sekliame vandenyje ir pakrančių vandenų zonoje, taip pat kovai su povandeniniais laivais

  VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Amerikos leidinys "The National Interest" įvertino Rusijos dyzelinį-elektrinį povandeninį laivą B-603 "Volchov", pavadinęs jį povandeniniu laivu su "įspūdingais ginklais".

  Žurnalas pažymi, kad šie Rusijos Ramiojo vandenyno laivyno projekto 636 povandeniniai laivai "Varšavianka" yra aprūpinti raketų sistemomis "Kalibr-PL" ir 533 mm torpedomis, taip pat moderniomis radarais ir ryšio sistemomis.

  Straipsnio autorius pabrėžė, kad tokie povandeniniai laivai dėl žemo triukšmo lygio vadinami "juodosiomis skylėmis" ir paaiškino, kad jie skirti operacijoms sekliame vandenyje ir pakrančių vandenų zonoje, taip pat kovai su povandeniniais laivais.

  "Volchov" projekto povandeniniai laivai priklauso trečiajai kartai, jų darbinis tūris siekia 3,95 tūkst. t, povandeninis greitis — 20 mazgų, panardinimo gylis — 300 metrų, įgula — 52 žmonės. Juose sumontuota naujausia inercinė navigacijos sistema, moderni automatizuota informacijos valdymo sistema, didelio tikslumo raketiniai ginklai ir galingi torpediniai ginklai.

  Šiuo metu laivų statyklų cechuose statomi dar du serijos povandeniniai laivai — "Magadan" ir "Ufa".

  Dar šia tema

  "Tai tik pirmieji žingsniai": kodėl JAV povandeninius laivus perkelia prie Rusijos krantų
  Barenco jūroje vyko pratybos dalyvaujant atominiams povandeniniams laivams
  Naujos technologijos. Karo ekspertas apie Rusijos penktos kartos povandeninius laivus
  "Laikykis, Rusija!" Japonai pasigyrė nauju povandeniniu laivu
  Tegai:
  laivynas, ginkluotė, povandeninis laivas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos