22:18 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (153)

  Organizuotas nusikalstamumas suaktyvėjo padirbtų vaistų ar skiepų gamybos versle, pasinaudodamas situacija, kai trūksta vaistų

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Organizuoti nusikaltėliai labai aktyviai gamina padirbtus vaistus ir vakcinas nuo koronaviruso, interviu RIA Novosti pasakė JTO Narkotikų ir nusikalstamumo valdybos vykdančioji direktorė Gada Vali.

  Ji pranešė, kad Narkotikų ir nusikalstamumo valdyba perspėjo vyriausybes apie galimą pavojingą organizuoto nusikalstamumo vaidmenį suklastotų vaistų gamyboje, skiepų gamybos versle, pasinaudodamas situacija kai trūksta vaistų, kai žmonės įvairiose ​​šalyse siekia gauti vakciną.

  "Vyriausybės, ligoninės ir įvairios organizacijos skuba pirkti apsauginę įrangą, ir paklausa yra didelė, todėl suklastoti vaistai ir padirbtos asmeninės apsaugos priemonės — tai rizika, ir būtent čia organizuoti nusikaltėliai yra aktyvus. Manoma, kad jie bus aktyvūs visą skiepų kūrimo laikotarpį", —perspėjo Vali.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 42,9 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1,15 mln. žmonių.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (153)

  Dar šia tema

  Virusologas įvardijo kategoriją žmonių, kuriems nepadės vakcina COVID-19
  "Sputnik V" vakcinos gamyba iki gruodžio padidės penkis kartus
  Trigubas smūgis pandemijai: Rusijoje prasidėjo trečiosios vakcinos nuo COVID-19 bandymai
  Brazilijoje mirė "AstraZeneca" vakcinos nuo koronaviruso tyrimo dalyvis
  Tegai:
  vakcina, koronavirusas, Jungtinių Tautų organizacija (JTO)

  Svarbiausios temos