17:12 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rugsėjį Donaldas Trampas apkaltino Rusiją, kad ji iš ankstesnio valstybės vadovo Barako Obamos administracijos pavogė informaciją apie viršgarsinių ginklų technologijas

  VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas sakė, kad Rusija ir Kinija pavydi JAV karinės galios. Šią nuomonę jis išsakė per kalbą Viskonsine, praneša RIA Novosti.

  "Kariniu pajėgumu esame pranašesni už visus pasaulyje. Rusija, Kinija, visi kiti, jie mums pavydi", — sakė jis ir pridūrė, kad Amerikos branduoliniai ginklai yra "geriausios formos", ir išreiškė viltį, kad jų nereikės naudoti.

  Rugsėjį Donaldas Trampas apkaltino Rusiją, kad ji iš ankstesnio valstybės vadovo Barako Obamos administracijos pavogė informaciją apie viršgarsinių ginklų technologijas. Tačiau, pasak jo, dabar Vašingtone yra daug greitesnė raketa.

  Gegužę Trampas paskelbė sukūręs "super duper raketą". Pasak jo, šalis kuria "neįtikėtiną" precedento neturinčio lygio karinę techniką. Jis paaiškino, kad JAV neturi pasirinkimo, ji turi tai padaryti, atsižvelgdama į valstybės oponentus.

  Amerikos lyderis teigė, kad naujoji raketa bus 17 kartų greitesnė nei visi šiuo metu esantys šios rūšies ginklai.

  Dar šia tema

  Rusijos URM Vakarų reakciją į Putino pasiūlymą dėl INF sutarties pavadino neatsakinga
  "Rusija jau naudoja": kokių ginklų negali įvaldyti amerikiečiai
  Tegai:
  ginklavimasis, Rusija, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos