18:47 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (503)

  Minskas tikrai turi sekti visas Baltijos šalies militarizacijos ir karinių pajėgų didinimo apraiškas, mano ekspertas Vladimiras Kozinas

  VILNIUS, spalio 30 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje neramu, o karinis Vakarų buvimas yra kombinuoto pobūdžio, interviu Sputnik Lietuva sakė Rusijos Federacijos karo mokslų akademijos narys korespondentas, MGIMO karinių-politinių tyrimų centro ekspertas Vladimiras Kozinas.

  "Vakarų kryptimi Rusijos ir Baltarusijos atžvilgiu nėra ramu, nes karinis JAV ir NATO buvimas toliau didėja. Be to, šis karinis buvimas yra kombinuoto pobūdžio, nes yra naudojamos priemonės, skirtos branduoliniams ginklams nešti. <...> Baltarusijos prezidentas teisingai pasakė, kad būtina būti budriems, išlaikyti sausą paraką. Manau, kad reikia stebėti visas tokio Baltijos regiono militarizavimo apraiškas ir kombinuotų karinių pajėgų bei ginklų didinimą ten", — sakė jis.

  Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė apie būtinybę tinkamai reaguoti į galimas išorines grėsmes.

  Jis paminėjo savo neseniai vykusį pokalbį su JAV valstybės sekretoriumi Maiku Pompėju. Pasak Baltarusijos lyderio, jis perspėjo Amerikos atstovus, kad jei tik iš Lenkijos ir Lietuvos pusės "kas truktels", bus atsakas.

  Temos:
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (503)

  Dar šia tema

  Lukašenka nurodė nepripažinti Lietuvos ir Lenkijos universitetų diplomų Baltarusijoje
  LG: Baltarusijos sienos uždarymas nepaveikė geležinkelių transporto
  Lietuvos pasieniečiai papasakojo, kas gali įvažiuoti į Baltarusiją
  Tegai:
  Aleksandras Lukašenka, Lietuva, Baltarusija

  Svarbiausios temos