21:11 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Agentūra planuoja naudoti ginklus mokymams, kurių metu būtų lavinami "įgūdžiai, susiję su priešo ginklų valdymu"

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. JAV pirks TSRS pagamintus ginklus ir amuniciją. Tai teigiama RT paskelbtame dokumente, praneša "Lenta.ru".

  Jie bus naudojami siekiant "paremti nacionalinę karinę strategiją" Pentagono ir kitų struktūrų veiklai. Agentūra planuoja naudoti ginklus mokymams, kurių metu būtų lavinami "įgūdžiai, susiję su priešo ginklų valdymu".

  Jungtinės Valstijos visų pirma pirks orlaivių raketas, minosvaidžių ginklų sistemas ir jų komponentus, mažo ir vidutinio kalibro šaudmenis ir pan. Pirkimo sutartis galios penkerius metus. Jungtinės Valstijos galės užsisakyti ginklus iš 4,1 milijardo vienetų specialių amunicijos ir ginklų sistemų iš kelių tiekėjų vienu metu.

  2019 metų rugsėjo mėnesį Jungtinės Valstijos užsiminė apie TSRS ginklą, galintį užkariauti pasaulį — tarybinį kompleksą "VA-111 Shkval" su greitąja povandenine raketa M-5 (raketa-torpeda). Pagrindinis jo bruožas yra 300 kilometrų per valandą greitis po vandeniu, kurį užtikrina kietojo kuro reaktyvinis variklis ir sukuriama kavitacijos ertmė (garų burbulas) aplink po vandeniu judančią raketą.

  Dar šia tema

  Vokietija pareiškė apie Rusijos nesikišimą į 2016 metais JAV vykusius rinkimus  
  Rusija JT iškels klausimą dėl JAV pretenzijų į Mėnulio išteklius
  Tegai:
  ginklai, TSRS, JAV

  Svarbiausios temos