21:10 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nepaisant mirtino viruso plitimo, Kanye West žmona triukšmingai atšventė savo gimtadienį ir paprašė gerbėjų neteisti jos už "privilegijuotą padėtį"

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Kim Kardašian iš anksto pasirengė 40-ajam gimtadieniui: žvaigždė surengė vakarėlį Taityje, net nepaisydama siautėjančios koronaviruso pandemijos, praneša Sputnik Baltarusija.

  Žvaigždė seniai surengė savo gimtadienio šventę, o pandemija netapo kliūtimi tobulai šventei. Kanye Westo žmona nugabeno Kardašianus ir artimus draugus į Taitį, kur išsinuomojo porą prabangių vilų ir surengė nepamirštamą vakarėlį. Negana to, Kim nusprendė tuo pasigirti savo socialiniuose tinkluose, paskelbdama išsamų šventės fotoreportažą.

  Audringas Kardašian vakarėlis siaučiant COVID-19 pandemijai sulaukė didžiulio interneto vartotojų atgarsio: gerbėjai pasmerkė žvaigždę ir prisiminė daugybę pavojingo viruso aukų.

  "Šaunu, o kiti turėjo atsisveikinti su savo šeimomis telefonu, kai jie mirė ligoninėje"; "Nuostabi šventė, kai kenčia visas pasaulis"; "Kai jūsų vaikinas negali atvykti į motinos laidotuves dėl koronaviruso, o Kim nardo su banginiais", — internete komentavo žmonės.

  Įdomu ir tai, kad žvaigždės neprivertė susimąstyti gerbėjų komentarai, atvirkščiai — ji suskubo į ugnį įpilti žibalo.

  "Suprantu, kad daugumai jūsų tai nepasiekiama. Štai kodėl tą akimirką sau primenu, kad mano gyvenimas yra privilegijuotas", — atsakė Kardašian.

  Dar šia tema

  Megan Markl nori balotiruotis į JAV prezidentus
  Įvardytas geriausiai apmokamas dainininkas pasaulyje
  Tegai:
  koronavirusas, Kim Kardašian

  Svarbiausios temos