05:56 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (122)

  Interviu "Going Underground" buvo transliuojamas šeštadienį. Pokalbio su televizijos kanalu metu Trampo patarėjas pabrėžė, kad griežto izoliacijos režimo įvedimas dėl koronaviruso yra "grandiozinė valstybės politikos nesėkmė"

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. JAV prezidento Donaldo Trampo patarėjas Skotas Atlasas (Scott Atlas) atsiprašė davęs interviu Rusijos RT kanalui.

  "Neseniai buvau kalbintas RT ir nežinojau, kad jie buvo registruoti kaip užsienio agentai. Apgailestauju ir atsiprašau, kad leidau manimi pasinaudoti. Aš ypač atsiprašau nacionalinio saugumo bendruomenės, kuri dirba, kad mus apsaugotų", — savo Twitter rašė Atlasas.

  Interviu "Going Underground" buvo transliuojamas šeštadienį. Pokalbio su televizijos kanalu metu Trampo patarėjas pabrėžė, kad griežto izoliacijos režimo įvedimas dėl koronaviruso yra "grandiozinė valstybės politikos nesėkmė".

  JAV Teisingumo departamentas "RT America" įtraukė į užsienio agentų sąrašą pagal 1938 metų įstatymą. Tuo tarpu 2017 metais daugybė kitų užsienio valstybėms priklausančių žiniasklaidos priemonių, pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos "BBC", Kinijos "CCTV", Prancūzijos "France 24", Vokietijos radijo stotis "Deutsche Welle", nėra užregistruotos kaip užsienio agentai. Vėliau RT buvo atimta akreditacija JAV Kongrese. "Sputnik USA" taip pat įtraukta į užsienio agentų sąrašą.

  MIA "Rossija segodnia" ir RT kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian teigė, kad kanalas svarsto tarp registracijos ir baudžiamosios bylos, ir šiuo atžvilgiu pasveikino "Amerikos žodžio laisvę ir visus, kurie vis dar ja tiki".

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (122)

  Dar šia tema

  RF Taryba paragino URM atkreipti dėmesį į Sputnik ir RT situaciją Baltijos šalyse
  Rusijoje palygino RT draudimą Latvijoje su TSRS kova su "priešų balsais"
  Lavrovas mano, kad "Sputnik" ir "RT" diskriminacija Europoje yra nepriimtina  
  Tegai:
  RT, JAV

  Svarbiausios temos