16:37 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV oro pajėgų atsargos pilotui pasitaikė pilotuoti sovietinį naikintuvą, kai jis, Lenkijai įstojus į NATO 1999 metais, rengė lenkų pilotus

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. MiG-29 yra labai manevringas orlaivis, tačiau jis turi trūkumų, "The National Interest" papasakojo JAV oro pajėgų atsargos pilotas Gajus Raizeris, kuris 2001 metais dalyvavo sovietų naikintuvų bandymuose Lenkijoje.

  Raizeris ir jo kolegos rengė lenkų pilotus, skridusius MiG-29 po to, kai Lenkija įstojo į NATO 1999 metais. Jam pasitaikė pilotuoti sovietinį naikintuvą.

  "Lėktuvas buvo labai manevringas, kai to reikėjo, tačiau atrodė, kad tam reikėjo labai daug degalų", — papasakojo atsargos pilotas, lygindamas sovietinį orlaivį su amerikiečių F-15E.

  Raizeris taip pat pažymėjo, kad MiG-29 "trūko bendro situacijos supratimo ir skrydžio nuotolio".

  MiG-29 — ketvirtos kartos sovietinis daugiafunkcis naikintuvas. Pirmoji serijinė modifikacija į armiją pateko 1983 metais. Orlaivyje įrengtas gynybos kompleksas, skirtas įspėti pilotą apie atakos grėsmę ir galimo išpuolio kryptį, taip pat rengti trukdžius priešo raketų valdymo sistemose.

  Anksčiau "The National Interest" priminė, kad patobulintą MiG-29 galima laikyti modernia kovine transporto priemone, nes jis gavo naujausias skrydžių sistemas ir kompleksus, leidžiančius vykdyti įvairaus sudėtingumo oro operacijas. Naikintuvas buvo aprūpintas naujomis "oras-žemė" klasės raketomis ir priešlaivine ginklų sistema. Pagrindinis atnaujinto MiG-29 bruožas — specialus radioelektroninio karo įrenginys, apsaugantis orlaivį nuo priešo oro gynybos sistemų ir perėmėjų.

  Dar šia tema

  "The National Interest" vadina Rusijos MiG-29 monstru
  Atramos taškas: Lenkija nesugebėjo atsisakyti naikintuvų MiG-29
  Tegai:
  MiG-29, naikintuvai, Rusija, JAV, NATO

  Svarbiausios temos