17:12 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (93)

  Pabrėžiama, kad JAV plačiai naudojama balsavimo paštu praktika, kuri pastaruoju metu nebuvo naudojama rinkimuose Rusijoje

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Rusijos centrinė rinkimų komisija (CRK) stebi rinkimų kampaniją JAV, tiria, kaip ten kontroliuojamas balsavimas paštu, kokia neatidėliotina dvigubo balsavimo problema, RIA Novosti sakė CRK pirmininkė Ela Pamfilova.

  Edvardas Snoudenas, archyvinė nuotrauka
  © REUTERS / Brendan McDermid

  "Mes atidžiai stebime, kaip vyksta rinkimai JAV ir Moldovoje, kaip jie vyko Lenkijoje. Su dideliu dėmesiu ir susidomėjimu stebime visus rinkimus, vykstančius kitose šalyse, jie turi geresnių dalykų, kuriuos reikia išmokti, ir atvirkščiai, įskaitant per JAV rinkimus", — sakė ji.

  Pamfilova prisiminė, kad JAV plačiai naudojama balsavimo paštu praktika, kuri pastaruoju metu nebuvo naudojama rinkimuose Rusijoje.

  "Be to, mes atsisakėme balsuoti paštu kaip ir nuo archajikos, o milijonai rinkėjų jau balsavo paštu, ir mums būtų labai įdomu žinoti, mes dabar tai tiriame, kaip vykdoma kontrolė, kad nebūtų falsifikacijų balsuojant paštu. Ir kokia skubi yra dvigubo balsavimo problema", — paaiškino ji.

  Lapkričio 3 dieną JAV vyks prezidento rinkimai, taip pat bus renkami Atstovų rūmai, trečdalis Senato, kai kurie gubernatoriai ir valstijų įstatymų leidėjai.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (93)

  Dar šia tema

  "Bus pakeista mūšio taktika": Rusija turi naują smūgio ginklą
  Pentagonas slapta imasi naujų priemonių, kad galėtų susidoroti su Kinija ir Rusija
  Tegai:
  rinkimai, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos