22:26 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (90)

  Kartu jis pažymėjo, jog kalbant apie tolesnius JAV santykius su Kinija, galima tikėtis, kad bet kuris iš kandidatų pergalės atveju artimiausiu metu sudarys prekybos susitarimą

  VILNIUS, lapkričio 4 — Sputnik. Dėl ekonominių santykių su Rusija pirmenybė būtų teikiama dabartinio JAV prezidento Donaldo Trampo pergalei rinkimuose, RIA Novosti sakė "Delovoi Rossii" verslo ambasadorius Kalifornijoje Ilja Mikinas.

  JAV prezidento rinkimuose konkuruoja Donaldas Trampas ir Džo Baidenas.

  Trampas jau paskelbė apie savo pergalę Baltuosiuose rūmuose. Kartu jis perspėjo, kad tam tikra "žmonių grupė" bando apgauti, ir teigė esąs pasirengęs kreiptis į Aukščiausiąjį teismą, kad išspręstų rinkimų baigties klausimą. Savo ruožtu Baidenas taip pat teigė, kad užtikrintai laimi rinkimus.

  "Kalbant apie ekonominius Rusijos ir JAV santykius, palankesnė būtų Trampo pergalė. Jei pažvelgtumėte į 2019 metų rezultatą, prekybos apyvarta tarp šalių, nepaisant sankcijų, padidėjo 4,9 %. Ir jei jis laimės, tai bus paskutinė Trampo kadencija, jis galės dirbti laisviau ir toliau gerinti santykius tarp mūsų šalių", — mano Mikinas.

  Labai tikėtina, kad jei rinkimus laimės Baidenas, jis imsis griežtesnių veiksmų prieš Rusiją, sakė ekspertas.

  Kalbant apie tolesnius JAV santykius su Kinija, galima tikėtis, kad bet kuris iš kandidatų pergalės atveju artimiausiu metu sudarys prekybos susitarimą, mano ekspertas.

  Jo nuomone, Trampo veiksmai yra labiau derybinio pobūdžio, mažai tikėtina, kad tai grynai politinis protekcionizmas. "Trampas tiesiog nori sudaryti palankesnes sąlygas nei uždaryti prekybos su Kinija galimybes", — apibendrino Mikinas.

  Prezidentas Donaldas Trampas lyderiauja Pensilvanijoje (20 rinkikų), Džordžijoje ir Mičigane (po 16 rinkikų), Šiaurės Karolinoje (15) ir Viskonsine (10). Nevadoje (šeši rinkikai) pirmauja demokratas Džo Baidenas. Trampas taip pat pirmauja Aliaskoje (3 rinkikai).

  Iš viso, pasak "Fox News", Baidenas turi 238 rinkikų balsus, Trampas — 213, ir jie abu išlaiko realias galimybes būti išrinkti.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (90)

  Dar šia tema

  Amerikiečių pilotas įvertino naikintuvo MiG-29 kovines savybes
  Naryškinas: pagrindinis Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos oponentas yra CŽV
  Tegai:
  Kinija, JAV, Rusija, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos