23:32 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (92)

  Amerikos prezidento rinkimai įpusėjo. Žinomi aktoriai ir muzikantai taip pat prisidėjo prie balsavimo ir pasirinko savo kandidatą

  VILNIUS, lapkričio 4 — Sputnik. JAV prezidento rinkimai patraukė ne tik paprastų amerikiečių, bet ir garsiausių žvaigždžių, kurios suskubo išreikšti savo pilietinę poziciją, dėmesį, praneša Sputnik Baltarusija.

  Dabartinis lyderis Donaldas Trampas jau mažiau atsilieka nuo varžovo demokrato Džo Baideno. Daugiau nei 90 milijonų šalies gyventojų jau atidavė savo balsą anksčiau laiko, įskaitant Megan Markl, kuri šitaip iškart pateko į Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos istoriją. Kitos Holivudo įžymybės pasekė paskui.

  Kaip paaiškėjo, dauguma įžymybių balsavo už Demokratų partijos atstovą Džo Baideną.

  Tarp jų yra ne tik princo Hario žmona Megan Markl, dažnai besiginčijanti su Trampu, bet ir dainininkės Lady Gaga, Taylor Swift, Ariana Grande, Billie Eilish, taip pat aktoriai Jennifer Aniston ir Tom'as Hanks'as.

  Reperis "50Cent" ir Angelinos Jolie tėvas, aktorius Jon'as Voight'as, liko Trampo šalininkais.

  Kaip baigsis 2020 metų JAV prezidento rinkimai, paaiškės kiek vėliau. 

  Lapkričio 3 dieną Jungtinėse Valstijose įvyko visuotiniai rinkimai. Dėl prezidento posto varžosi respublikonas Donaldas Trampas ir demokratas Džo Baidenas.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (92)

  Dar šia tema

  Guoga pareiškė, jog jau žino, kas laimės JAV prezidento rinkimus
  Ekspertas: laimėjus Baidenui, Baltijos šalys gaus daugiau naudos
  Tegai:
  balsavimas, rinkimai, JAV

  Svarbiausios temos