23:44 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (93)

  Vokietijos Vyriausybės atstovas pabrėžė, kad JAV piliečiai atidavė savo balsus, skaičiavimas vyksta, o detalių nekomentuoja, "dar nėra aiškaus galutinio rezultato"

  VILNIUS, lapkričio 4 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir šalies Vyriausybės nariai atidžiai stebi įvykius JAV po rinkimų, sakė Vokietijos Vyriausybės atstovas Štefenas Zeibertas, praneša RIA Novost.

  "Ji atidžiai stebi įvykius JAV. Vyriausybės posėdyje tema buvo trumpai paliesta, užsienio reikalų ministras informavo kolegas apie esamą situaciją", — sakė jis trečiadienio trumpojoje konferencijoje.

  Zeibertas pabrėžė, kad ministras Heikas Masas išsamiai neinformavo savo kolegų, "ne apie kiekvieną valstiją".

  "Ji [Merkel — Sputnik] tą vakarą nesusisiekė su Trampu. Bet kokiu atveju, aš to neskelbiu, bet pasakysiu, kai tai atsitiks", — sakė Zeibertas, paklaustas, ar Vokietijos kanclerė susisieks nugalėtoju.

  Jis pabrėžė, kad JAV piliečiai atidavė savo balsus, skaičiavimas vyksta, o detalių nekomentuoja, "dar nėra aiškaus galutinio rezultato".

  Lapkričio 3 dieną Jungtinėse Valstijose įvyko visuotiniai rinkimai. Dėl prezidento posto kovoja respublikonas Donaldas Trampas ir demokratas Džo Baidenas.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (93)

  Dar šia tema

  Guoga pareiškė, jog jau žino, kas laimės JAV prezidento rinkimus
  Paskelbti preliminarūs JAV prezidento rinkimų rezultatai
  Tegai:
  prezidento rinkimai, JAV, Angela Merkel

  Svarbiausios temos