02:07 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (90)

  Pirmoji ponia pasirodė rinkimų apylinkėje Palm Byče, Floridoje, praėjus mėnesiui po to, kai užsikrėtė COVID-19 virusu. Pranešama, kad ji buvo vienintelė lankytoja patalpoje, kuri nepaisė asmeninių apsaugos priemonių

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Balsuodami rinkimuose paparacai nufotografavo JAV prezidento Donaldo Trampo žmoną Melaniją be apsauginės kaukės. Praneša "Lenta.ru" su nuoroda į "Fox News".

  Pirmoji ponia pasirodė rinkimų apylinkėje Palm Byče, Floridoje, praėjus mėnesiui po to, kai užsikrėtė COVID-19 virusu. Pranešama, kad ji buvo vienintelė lankytoja patalpoje, kuri nepaisė asmeninių apsaugos priemonių. Be to, Tramp lydėjo apsauginiai, kurie buvo užsidėję kaukes.

  Kaip rašo "Fox News", 50-metė garsenybė atėjo atiduoti savo balsą su Italijos mados namų "Gucci" suknele ir prabangaus prekės ženklo "Louboutin" batais. Jos rankose buvo prancūziško prekės ženklo "Hermès" rankinė. Bendra Tramp aprangos kaina — 20 tūkstančių dolerių.

  Jungtinėse Valstijose toliau skaičiuojami kandidatų į šalies prezidentus balsai. Dėl aukščiausio posto kovoja dabartinis valstybės vadovas respublikonas Donaldas Trampas ir demokratas Džo Baidenas. Daugelyje valstijų skirtumas tarp kandidatų į prezidentus yra dešimtadalis procentų.

  Spalį žymūs mados dizaineriai įvardijo atsisakymo dirbti su Melanija Tramp priežastis. Ekspertai neigiamai vertina bendradarbiavimą su pirmąja ponia, nes jie nepalaiko jos vyro politikos.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (90)

  Dar šia tema

  Merkel "atidžiai stebi" JAV prezidento rinkimus
  Trampas prieš Baideną — demokratijos mirtis Amerikoje?
  Tegai:
  koronavirusas, rinkimai, Melanija Tramp

  Svarbiausios temos