07:32 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Twitter vartotojų nuostabai, 17-metė ekoaktyvistė nusprendė priminti Amerikos lyderiui visas savo nuoskaudas ir panaudojo savo ginklą

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. Švedijos ekoaktyvistė Greta Thunberg nustebino socialinio tinklo vartotojus: mergina šiurkščiai pasmerkė Donaldą Trampą, ir tai darė savo stiliumi, praneša Sputnik Baltarusija.

  Kai leidinys "Time" nominavo Thunberg "Metų žmogumi", JAV lyderis Twitter negailestingai pasisakė apie ją. Ir dabar, kai JAV vyko kova dėl prezidento posto, jo žodžiai jam grįžo kaip bumerangas, sukeldamas ažiotažą tinkle.

  Thunberg šiurkščiai pašiepė Trampą: kai politikas pareikalavo "nustoti skaičiuoti balsus" abejojančiose valstybėse, jaunoji aktyvistė kreipėsi į jį, Twitter kopijuodama jo paties pranešimą.

  "Juokinga. Donaldas turėtų išmokti suvaldyti savo pyktį, o tada kartu su draugu eiti į kiną, į gerą seną klasiką. Nurimk, Donaldai, tiesiog nurimk!" — parašė Thunberg ir persiuntė naują Trampo įrašą. Netikėtas Thunberg poelgis pribloškė vartotojus.

  "Oho, trolingas yra Gretos Thunberg lygis"; "Šis smūgis tikrai paliks pėdsaką"; "Negalime nustoti skaičiuoti. Greta ką tik laimėjo rinkimus"; "Sulaukė gero momento, šachas ir matas", — komentavo sekėjai.

  Dar šia tema

  Ekspertas: padėtis dėl rinkimų JAV gali sukelti susirėmimus gatvėje
  Trampo žmona, pasveikusi nuo COVID-19, rinkimuose dalyvavo be kaukės
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Greta Tunberg

  Svarbiausios temos