20:32 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ekskursijas rengiantis amerikiečių verslininkas neketina "Titaniko" paversti turistų traukos objektu, tačiau tikisi, kad jo iniciatyva bus pelninga

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Amerikiečių verslininkas nuo kitų metų ketina vykdyti ekspedicijas į "Titaniką" turistams, praneša "Irish Central".

  "OceanGate Expeditions" direktorius Stoktonas Rašas (Stockton Rush) tikisi, kad kasmet nuo gegužės iki rugsėjo kiekvieną savaitę bus galima organizuoti nardymus į daugiau nei trijų tūkstančių metrų gylį, kur yra nuskendęs legendinis laivas.

  Jis planuoja tai padaryti su privačiu povandeniniu laivu, skirtu penkiems žmonėms. Pasak jo, ekspedicijai nuo 2021 metų gegužės iki 2021 metų liepos kai kurios vietos jau užrezervuotos.

  Verslininkas neketina "Titaniko" paversti turistų traukos objektu, bet tikisi, kad jo iniciatyva bus pelninga. Bilieto kaina sieks 125 tūkstančius dolerių.

  Į nardymo vietą planuojama patekti iš Kanados Niufaundlendo salos. Ekspedicijos povandeninė dalis truks nuo šešių iki aštuonių valandų, įskaitant nardymą, objekto apžiūrą ir pakilimą į paviršių.

  Kiekvienoje ekskursijoje dalyvaus penki žmonės: povandeninio laivo kapitonas, mokslininkas ir trys turistai.

  Dar šia tema

  "Laivas-vaiduoklis", dingęs daugiau nei prieš šimtmetį, rastas JAV
  "The Independent" atskleidė naują "Titaniko" žlugimo versiją
  Gelmėse prie "Titaniko": kaip atrodo nuskendęs laivas
  Tegai:
  ekskursija, JAV, Titanikas, turizmas

  Svarbiausios temos