16:50 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (45)

  Jis patikslino, kad valgydami mėsą dešrelių pavidalu, turite suprasti, kad joje yra iki 30 % riebalų, ir tai žmonės valgo net nepastebėdami, kad iš tokios mėsos sveikatai nėra jokios naudos

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Pieno produktai, mėsa ir žuvis turėtų būti nuolat įtraukti į žmogaus racioną, nes jie kupini baltymų, tačiau dešrelėse yra iki 30 % riebalų, sako Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiasis laisvai samdomas mitybos specialistas, Federalinio mitybos, biotechnologijų ir saugos tyrimų centro mokslo direktorius Viktoras Tutelianas, praneša RIA Novosti.

  "Turime gauti maždaug 100 gramų baltymų. Iš kur mes jų gauname, mums ne taip svarbu. Kas yra baltymų šaltinis: mėsa, žuvis, pienas, pieno produktai, kiaušiniai. Čia yra pagrindiniai baltymų šaltiniai. Jie turėtų būti nuolat mūsų mityboje", — sakė jis, atsakydamas į klausimą, kiek mėsos reikėtų suvartoti per savaitę.

  Jis patikslino, kad valgydami mėsą dešrelių pavidalu, turite suprasti, kad joje yra iki 30 % riebalų, ir tai žmonės valgo net nepastebėdami, kad iš tokios mėsos sveikatai nėra jokios naudos.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (45)
  Tegai:
  mėsa, sveika mityba, mityba

  Svarbiausios temos