23:39 2020 Lapkričio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiuo metu taivanietis jau išrašytas iš ligoninės. Neseniai jis aplankė medicinos įstaigos darbuotojus ir atnešė jiems tortą, dėkodamas už tai, kad jiems pavyko išgelbėti jo gyvybę

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Taivane jaunuolis pabudo po dviejų mėnesių komos, paminėjus mėgstamiausią jo maistą — vištienos filė, pranešė "Taiwan News".

  Rusijos liaudies artistė Nadežda Babkina
  © Sputnik / Екатерина Чеснокова

  18-metis Čiu pateko į sunkią avariją važiuodamas paspirtuku. Paaiškinta, kad dėl susidūrimo jam buvo rimtai sužaloti keli organai, įskaitant plyšusią blužnį, dešinįjį inkstą ir kepenis. Po skubios hospitalizacijos gydytojai teigė, kad jį ištiko trečio laipsnio koma.

  Čiu iš viso buvo atliktos šešios operacijos. Ligoninės slaugytoja sakė, kad pacientas nuolat "kovojo su mirties dievu" kartu su savo šeima, kuri meldėsi, kad jis pabustų.

  Kito vizito metu paciento brolis pajuokavo, kad valgys jo mėgstamą patiekalą — vištienos filė. Po šių žodžių Čiu pulsas ėmė greitėti, o jis pats ėmė atgauti sąmonę. Jo gyvybiniai procesai staiga stabilizavosi.

  Šiuo metu taivanietis jau išrašytas iš ligoninės. Neseniai jis aplankė medicinos įstaigos darbuotojus ir atnešė jiems tortą, dėkodamas už tai, kad jiems pavyko išgelbėti jo gyvybę.

  Tegai:
  koma

  Svarbiausios temos