17:11 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (94)

  Prezidentas yra pasirengęs taikiai perduoti valdžią, jei po teismo ieškinių ir nagrinėjimų nebus teisinių galimybių jo pergalei

  VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas po teismų bus pasirengęs perduoti valdžią demokratui Džo Baidenui, rašo Sputnik radijas.

  Tvirtinama, kad 45-asis Amerikos prezidentas yra pasirengęs taikiai perduoti valdžią, jei po teismo ieškinių ir nagrinėjimų nebus teisinių galimybių jo pergalei.

  Sputnik radijo eteryje amerikiečių žurnalistas Michailas Taratuta įvertino Amerikos žiniasklaidos siūlomo scenarijaus tikimybę: "Yra šansas. Jis nėra labai didelis, nes labai sunku ką nors įrodyti. Jei bus rasta įrodymų, viskas vyks tiksliai taip, kaip sako Trampas. Bet tai greičiausiai bus labai sunku padaryti, todėl tikimybė, kad Trampas išliks prezidentu, yra menka".

  JAV prezidento rinkimai vyko lapkričio 3 dieną, juose varžosi respublikonas Donaldas Trampas ir demokratas Džo Baidenas. Remiantis Amerikos žiniasklaidos prognozėmis, Džo Baidenas laimės JAV prezidento rinkimus.

  Pasaulio lyderiai jau pradėjo jį sveikinti su pergale, nors dar nepaskelbti oficialūs rinkimų rezultatai.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (94)

  Dar šia tema

  Rinkimai-2020 ir pažeidimai JAV: ar verta tikėti zombių apokalipse?
  JAV prezidento rinkimai: Rusija nesąmoningai vėl dalyvauja balsavime?
  Baidenas paskelbė apie savo pergalę JAV prezidento rinkimuose
  Tegai:
  Džo Baidenas, Donaldas Trampas, prezidento rinkimai, JAV

  Svarbiausios temos