20:05 2020 Gruodžio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (93)

  Pasak leidinio, Donaldo Trampo būstinė yra pasirengusi paskelbti apie balsų perskaičiavimą Džordžijos, Arizonos ir Pensilvanijos valstijose

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas planuoja surengti keletą mitingų bandydamas pratęsti kovą dėl balsų perskaičiavimo keliose valstijose, praneša "Axios", remdamasis Amerikos lyderio patarėjais.

  Pasak leidinio, Donaldo Trampo būstinė yra pasirengusi paskelbti apie balsų perskaičiavimą Džordžijos, Arizonos ir Pensilvanijos valstijose.

  Mitinguose Trampas planuoja parodyti mirties liudijimus tų rinkėjų, kurie tariamai balsavo, bet iš tikrųjų balsavimo metu jau buvo mirę. Anksčiau Amerikos žiniasklaida pranešė, kad šalyje buvo keli "mirusių sielų" balsavimo atvejai.

  Apskritai būstinė ieško teisininkų ir samdo darbuotojus, kurie skleis informaciją, kurs pranešimus spaudai apie Trampo veiksmus ir ieškinius teismų kovų rėmuose.

  Remiantis žiniasklaidos pranešimais, prezidento rinkimus laimėjo demokratas Džo Baidenas, jis jau pasiskelbė nugalėtoju. Respublikonų prezidentas Donaldas Trampas dar nepripažino pralaimėjimo, jo advokatai kelia ieškinius įvairiuose valstijų teismuose reikalaudami sustabdyti balsų skaičiavimą ir ištirti tariamus pažeidimus.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (93)

  Dar šia tema

  Ekspertas: valdant Baidenui, JAV suinteresuotos pratęsti START-III
  Buvęs JAV senatorius: Baidenas gali derėtis užbaigus "Nord Stream-2"  
  Tegai:
  JAV, rinkimai, Džo Baidenas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos