05:16 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Amerikiečių leidinys Su-35 vadina "geriausiu Rusijos naikintuvu siekiant pranašumo ore". Orlaivis "pasirodo esąs geresnis už daugelį kitų Vakarų šalių ketvirtosios kartos analogų"

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Su-35 buvo sumanytas kaip laikinas sprendimas patenkinti Rusijos pranašumo ore poreikius prieš pristatant penktosios kartos naikintuvą Su-57, rašo "The National Interest".

  Amerikiečių leidinys Su-35 vadina "geriausiu Rusijos naikintuvu siekiant pranašumo ore". Orlaivis "pasirodo esąs geresnis už daugelį kitų Vakarų šalių ketvirtosios kartos analogų".

  "Kai Su-35 turi pranašumą prieš konkurentus, tokius kaip [JAV penktosios kartos] F-22 Raptor, tai rodo jų naudingumą ir universalumą", — rašoma žurnale.

  Leidinys primena, kad šiuo metu Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgose (VKS) yra apie 115 serijinių Su-35, o per pastaruosius sandorius su partneriais, įskaitant Kiniją ir Egiptą, buvo užsakyta daugiau nei 50 tokių orlaivių.

  Kovo mėnesį "The National Interest" įvardijo Rusijos Su-35 kaip grėsmę Amerikos "F-15 Eagle", "F/ A-18 Hornet" ir "F-35 Lightning II".

  2018 metų liepos mėnesį Rusijos premjero pavaduotojas Jurijus Borisovas sakė, kad Su-35 dabar laikomas vienu geriausių orlaivių pasaulyje, todėl "nėra prasmės spartinti penktosios kartos orlaivių [Su-57] masinės gamybos darbų".

  Dar šia tema

  "Rusija jau naudoja": kokių ginklų negali įvaldyti amerikiečiai
  Amerikiečių pilotas įvertino naikintuvo MiG-29 kovines savybes
  Tegai:
  naikintuvai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos