12:15 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (91)

  Pasak organizacijos, šalys, turinčios tvirtą pasiruošimo ekstremalioms situacijoms infrastruktūrą, parodė galimybę greitai veikti sulaikant ir kontroliuojant koronaviruso plitimą

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas paskelbė, kad koronaviruso pandemija peržengė "įprastą kritinę situaciją". Pranešama TASS ataskaitoje.

  "Mes esame įsipareigoję apsaugoti žmones esant ekstremaliai sveikatai situacijai, tačiau COVID-19 pandemija jau peržengė tik ekstremalią situaciją", — sakė PSO vadovas. Jis pridūrė, kad koronaviruso padėtis yra ne vienintelė ekstremali sveikatai situacija, į kurią šiemet teko reaguoti PSO. Tarp panašių situacijų — tokių ligų kaip geltonoji karštligė Gabone ir tymai Meksikoje protrūkis.

  Anksčiau PSO atstovė Rusijoje Melita Vujnovič įvertino koronaviruso situaciją šalyje. Pasak jos, sunku pasakyti, kaip situacija vystysis toliau. Specialistė priminė, kad koronaviruso atvejų, kaip ir kitose šalyse, daugėja. Tuo pačiu metu Vujnovič pažymėjo, kad svarbu, jog Rusija sparčiai didina piliečių tyrimus.

  Prieš tai PSO paragino pasaulio šalis pradėti ruoštis naujai pandemijai. Pasak organizacijos, šalys, turinčios tvirtą pasiruošimo ekstremalioms situacijoms infrastruktūrą, parodė galimybę greitai veikti sulaikant ir kontroliuojant koronaviruso plitimą.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (91)

  Dar šia tema

  Atskleistas ankstyvas koronaviruso simptomas
  Įvardyti produktai, uždrausti vartoti sergant koronavirusu
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos