06:52 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1175)

  Organizacijos atstovo teigimu, iki 2021 metų kovo galime atsidurti situacijoje, kuri radikaliai pakeis dabartinę epidemijos situaciją

  VILNIUS, lapkričio 10 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė lūžio tašką kovoje su koronaviruso pandemija. Apie tai pranešė PSO generalinio direktoriaus pavaduotojas Briusas Ailvardas (Bruce Aylward), praneša RIA Novosti.

  Pasak jo, iki 2021 metų kovo galime atsidurti situacijoje, kuri radikaliai pakeis dabartinę epidemijos situaciją.

  Jis pažymėjo, kad iki to laiko bus užtikrintas ne tik pakankamas asmeninių apsaugos priemonių ir dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų skaičius, bet ir baigta kurti vakcina.

  Jis taip pat tikisi, kad iki pavasario atsiras priemonių savarankiškai ištirti virusą. Ailvardas pridūrė, kad jau 2021 metų pirmąjį ketvirtį PSO ketina pradėti vykdyti vakcinų nuo koronaviruso platinimo programas.

  Anksčiau PSO paragino pasaulio šalis pradėti ruoštis naujai pandemijai. Pasak organizacijos, šalys, kuriose yra stipri infrastruktūra pasiruošti ekstremalioms situacijoms, parodė galimybę greitai veikti, kad sulaikytų ir kontroliuotų koronaviruso plitimą.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1175)

  Dar šia tema

  Profilaktiniai COVID-19 tyrimai bus atliekami visos šalies gydymo įstaigų darbuotojams
  Programėle "Korona Stop" naudojasi 2 % Lietuvos gyventojų
  Tegai:
  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), koronavirusas

  Svarbiausios temos