17:29 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (132)

  "Express" leidinyje buvo paskelbta nauja maištingiausios šių laikų poros santykių vystymosi prognozė

  VILNIUS, lapkričio 10 — Sputnik. Gerbėjus domina ne tik princo Hario ir jo žmonos Megan Markl dabartis, bet ir ateitis: internete pasirodė išsami šios poros santykių vystymosi prognozė, praneša Sputnik Baltarusija.

  Nuo pažinties pradžios Sasekso hercogai labai daug išgyveno: vestuves, pirmagimio gimimą, karališkų pareigų atsisakymą ir persikėlimą į JAV. Ir visa tai vyko hercogienės atmetimo ne tik šeimoje, bet ir tarp paprastų žmonių kontekste. Tokios aplinkybės priverčia susimąstyti apie poros ateitį.

  Vindzoro pilis
  © Sputnik / Александр Смотров

  Santykių ekspertė padarė prognozę Megan Markl ir princui Hariui: išsamią jų ateities prognozę paskelbė "Express".

  Pasak Semės Vunder (Sami Wunder), jų santykius jau galima vadinti "klestinčiais", nes jie neša didžiulį jėgos ir džiaugsmo užtaisą.

  "Jie eis kartu toliau. Kai įsimylėjėliai bus laimingi, niekas neturi teisės jų teisti. Laimė, kurią jie teikia vienas kitam, yra pagrindinis santuokos tikslas, ir jie jį pasiekė", — pažymėjo ji.

  Paklausta apie perspektyvas ir bendrą karjerą, ji teigė, kad hercogai augs kartu, pradės naujus įdomius projektus, džiaugsis gyvenimu ir praplės šeimą.

  Paskutinė prognozė ypač suglumino gerbėjus, kadangi neseniai pasigirdo kalbos, kad Megan Markl laukiasi antrą kartą ir dėl to nusprendė neatvykti pas karalienę.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (132)

  Dar šia tema

  Princas Viljamas persirgo COVID-19
  Megan Markl pateko į karališkąją istoriją dėl JAV prezidento rinkimų
  Tegai:
  Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos