03:21 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1181)

  Apie Ukrainos lyderio užsikrėtimą infekcija paaiškėjo savaitės pradžioje. Jis yra izoliuotoje palatoje, kur turi reikiamą darbo įrangą

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Koronavirusu užsikrėtęs Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis gydomas ligoninėje, ten yra specialiai įrengtas kabinetas, kuriame jis rengia posėdžius, pranešė prezidento biuro vadovo patarėjas Michailas Podoliakas.

  Pirmadienį Zelenskis pranešė, kad užsikrėtė koronavirusu. Vėliau Zelenskio biuro vadovas Andrejus Jermakas pareiškė, kad jis taip pat užsikrėtė.

  "Viskas yra gana griežta, reglamentuojama protokolu. Jie [Zelenskis ir Jermakas — Sputnik] yra Feofanijoje. Ten yra specialus įrengtas biuras, kuriame prezidentas gali rengti posėdžius... Jis yra izoliuotoje palatoje ir, atitinkamai, ten turi specialų ryšį", — interviu "Ukrainskaja Pravda" sakė Podoliakas.

  Pasak jo, Jermakas taip pat yra atskiroje izoliuotoje palatoje. Jis pažymėjo, kad Zelenskis ir Jermakas turi standartinį darbo grafiką, vienintelis apribojimas — izoliacija. Podoliakas pridūrė, kad Zelenskis ir Jermakas taip pat nesimato ligoninėje, jie bendrauja telefonu.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, per visą pandemijos laikotarpį Ukrainoje koronavirusas buvo nustatytas 500 865 žmonėms, 227 694 pacientai pasveiko ir 9 145 mirė.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1181)

  Dar šia tema

  Vyriausybė pritarė vakcinos nuo COVID-19 iš "Sanofi Pasteur & GSK" įsigijimui
  Kelionių organizatoriai gali gauti iki 75 % turistų grąžinimo organizavimo išlaidų
  Zelenskis susirgo koronavirusu
  Tegai:
  Vladimiras Zelenskis, koronavirusas, Ukraina

  Svarbiausios temos