00:56 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Struktūrinis dialogas, pradėtas 2016 metais, galėtų papildyti JAV ir Rusijos derybas dėl branduolinio nusiginklavimo ir atverti naujas perspektyvas Europos dialogui dėl taikos ir saugumo, teigia Vokietijos URM ministras

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Europa ir ESBO turi būti pasirengusios skatinti bendro saugumo su Rusija idėją, be Maskvos šis saugumas negali būti pasiektas, sakė Paryžiaus taikos forume kalbėjęs Vokietijos užsienio reikalų ministras Heikas Masas, praneša RIA novosti.

  "Ginklų kontrolė, pavyzdžiui, įprastų ginklų srityje, yra apgailėtina. Struktūrinis dialogas, kurį pradėjome 2016 metais, galėtų papildyti JAV ir Rusijos derybas dėl branduolinio nusiginklavimo ir atverti naujas perspektyvas Europos dialogui dėl taikos ir saugumo", — sakė jis.

  "Tai yra mūsų galimybė skatinti bendro Europos saugumo idėją, saugumo, kurio negalima pasiekti be Rusijos ar net prieš Rusiją", — sakė jis ir pridūrė: "Kad tokiame dialoge būtų girdimas Europos balsas, ES turi susitarti dėl bendros pozicijos Rusijos atžvilgiu visapusiškai išnaudojant penkis Federikos Mogerini nustatytus principus".

  Dar šia tema

  Putinas neturi priežasčių pasveikinti Baideną
  Amerikos žiniasklaida įvardijo "siaubą keliantį" Rusijos ginklą
  Tegai:
  saugumas, JAV, Vokietija, Rusija

  Svarbiausios temos