00:43 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Floridos modelis naudodamasi programėle sulaukė daugybės pažinčių pasiūlymų, tačiau jos grožis pritraukė ir sukčius

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Floridos modelio Lunos Bennos paskyra pažinčių programėlėje Tinder buvo užblokuota dėl to, kad jos nuotrauką dažnai naudojo sukčiai, pranešė leidinys "Mirror".

  Leidinio duomenimis, 21 metų mergina tinklalapyje užsiregistravo 2017 metais, kur jos nuotraukos išpopuliarėjo sukčių tarpe. Jos nuotraukos buvo naudojamos kuriant netikras paskyras, per kurias buvo apgaunami kiti žmonės. Programėlė pradėjo blokuoti sukčius, tačiau algoritmai nesugebėjo atskirti tikrojo profilio nuo netikro, ir Luna buvo užblokuota kartu su jais.

  "Esu nusivylusi, kad žmonės vagia mano nuotraukas suklastotoms paskyroms. Tai liūdna ir nuotraukoje esančiam asmeniui, ir tiems, kurie buvo apgauti tokiu būdu", — pareiškė modelis.

  Mergina leidiniui pasakojo, kad naudodamasi programėle ji sulaukė daugybės pažinčių pasiūlymų. Vyrai siūlė jai dovanų ir keliones, kažkas pažadėjo duoti pinigų už susitikimą, kai kurie net paprašė jos rankos. Modelis taip pat pažymėjo, kad kai kurie jų elgėsi keistai, teigdami, kad juos taip paveikė jos buvimas.

  Tegai:
  Florida, sukčius

  Svarbiausios temos