17:00 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ispanijos teisėsaugos pareigūnai jau perspėjo Rokbriun apie savo ketinimą pateikti jai kaltinimus ir perduoti bylą teismui

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Britų aktoriaus Šono Konerio našlei Mišelinai Rokbriun (Micheline Roquebrune) gresia kalėjimas ir didelė bauda už sukčiavimą mokesčių srityje, praneša "Sun".

  Ispanijos prokuratūra įtaria Konerių porą sukčiavimu su mokesčiais, susijusiais su jų vila, esančia Marbeljoje: 1999 metais vila buvo parduota ir nugriauta, o tada jos vietoje iškilo daugiabutis namas. Šioje byloje buvo teisiami Konerio advokatai, miesto meras ir šeši miesto tarybos darbuotojai.

  Ispanijos teisėsaugos pareigūnai jau perspėjo Rokbriun apie savo ketinimą pateikti jai kaltinimus ir perduoti bylą teismui. Dabar prokuratūra bando susisiekti su Bahamų salų, kur gyvena aktoriaus našlė, valdžios atstovais.

  Anot laikraščio, 91 metų Rokbriun Ispanijoje gali grėsti kalėjimas ir daugiau nei 27 milijonų dolerių bauda.

  Aktorius Šonas Koneris, išgarsėjęs dėl agento 007 (Džeimso Bondo) vaidmens filmų cikle pagal rašytojo Iano Flemingo kūrinius, mirė spalio 31 dieną būdamas 90 metų savo namuose, Bahamuose.

  Tegai:
  sukčiavimas, Ispanija, Šonas Koneris

  Svarbiausios temos