22:53 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (673)

  PSO Europos biuro direktoriaus teigimu, sveikatos priežiūros sistema yra pirmoji ir geriausia gynybos linija, o pirminė sveikatos priežiūra yra svarbiausia apsaugant bendruomenes

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. Vien vakcinacija negali visiškai pašalinti COVID-19 grėsmės, būtina investuoti į pirminę sveikatos priežiūrą ir naujas technologijas, kad būtų galima naudotis sveikatos paslaugomis, antradienį sakė PSO Europos biuro direktorius Hansas Kliugė, praneša RIA Novosti.

  "Yra daug vilties, kad bus vakcina, tačiau ši technologija nėra pajėgi pašalinti pažeidžiamumą. Prieš vakcinaciją ir kartu reikia atlikti politinę valią ir veiksmus, kad būtų patenkinti kiekvieno mūsų visuomenės nario poreikiai", — sakė jis.

  Pasak Kliugės, sveikatos priežiūros sistema yra pirmoji ir geriausia gynybos linija, o pirminė sveikatos priežiūra yra svarbiausia apsaugant bendruomenes.

  "Kad sveikatos priežiūros sistemos galėtų reaguoti į iššūkius taip, kaip joms reikia, turime investuoti į pirminę sveikatos priežiūrą kaip į priekinę liniją ir apsvarstyti alternatyvias paslaugų teikimo platformas", — sakė Kliugė.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (673)

  Dar šia tema

  Stankūnas įvertino Lietuvos galimybes išvengti "apokalipsės" dėl COVID-19
  Lietuvoje koronaviruso aukų skaičius siekia beveik 300
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos