12:44 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (133)

  Ekspertai mano, kad kultinis televizijos serialas "Karūna" taip įžeidė Elžbietos II šeimos jausmus, kad pora turi į tai reaguoti ir pasukti tinkama linkme

  VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Karališkieji ekspertai piktinasi: jie mano, kad princas Haris ir jo žmona Megan Markl turėtų atsisakyti daugiamilijoninio susitarimo su "Netflix" dėl prieštaringai vertinamo televizijos serialo "Karūna", praneša "Daily express".

  Po atsisakymo ir persikėlimo į Kaliforniją juos imta lyginti su Holivudo įžymybėmis. Pora netgi pasirašė rimtą sutartį su populiariąja tarnyba dėl šeimos realybės šou kūrimo ir jau ruošiasi patekti į 100 milijonų dolerių prizą. Tačiau į nepriekaištingus kunigaikščių planus netikėtai įsiveržė pripažinto projekto naujojo sezono premjera.

  Nauji "Karūnos" epizodai, skirti audringai ir liūdnai princo Čarlzo ir princesės Dianos santuokai, papiktino visuomenę: karališkieji ekspertai verčia princą Harį ir Megan Markl atsisakyti "Netflix".

  Pavyzdžiui, pasak "Daily Mail" apžvalgininkės Emily Andrews, jie yra įpareigoti apginti šeimos garbę, nes naujuose projekto epizoduose buvo parodyti pagrindiniai dalykai — nuo Čarlzo išdavystės iki princesės Dianos valgymo sutrikimo.

  "Karališkosios šeimos nariai niekada nesusisiekė su tais, kurie" trolina "monarchiją. Kaip jūs galite paimti pinigus iš tų, kurie išduoda jūsų giminaičius? Iš tų, kurie buriasi per skausmingą jūsų tėvų išsiskyrimą?" — piktinosi ekspertas.

  Primenama apie dar vieną princo Čarlzo paslaptį: karalienės įpėdinis beveik susižadėjo su savo seserimi.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (133)

  Dar šia tema

  Megan Markl pateko į karališkąją istoriją dėl JAV prezidento rinkimų
  Lady Gaga, Billie Eilish ir kiti: kaip balsavo JAV žvaigždės
  Tegai:
  Netflix, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos