14:20 2020 Lapkričio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1890
 • RUB90.0123
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot specialistės, tokia deformacija nėra dažniausias ligos simptomas, tačiau tai gali rodyti ir kitus neigiamus organizmo pokyčius

  VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Pirštų galiukų sustorėjimas (būgno lazdelės sindromas) gali būti plaučių vėžio požymis, "The Express" sakė Didžiosios Britanijos vėžio draugijos atstovė Amy Hirst.

  Anot specialistės, tokia deformacija nėra dažniausias ligos simptomas, tačiau tai gali rodyti ir kitus neigiamus organizmo pokyčius.

  "Būgno lazdelės sindromas pasireiškia kaip nagų ar pirštų formos pokyčiai, kurie pradeda atrodyti patinę", — sakė ji.

  Rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, kad nagų pagrindas tampa minkštas, o oda šalia blizga, nagas lenkiasi labiau nei įprastai, pirštų galiukai gali tapti didesni.

  Nustačius tokias problemas, ekspertė pataria nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  "Taip yra dėl to, kad į šią sritį teka daugiau kraujo nei įprastai. Tačiau mes iki galo nesuprantame, kodėl taip vyksta", — sakė ji.

  Ji pridūrė, kad yra daugybė kitų plaučių vėžio simptomų. Tarp jų: ​​nuolatinis kosulys, dusulys, krūtinės skausmas, pasunkėjęs rijimas, užkimęs balsas, veido ar kaklo patinimas.

  Būgnų lazdelių simptomas yra į kolbą panašus rankų ir kojų pirštų galinių falangų sustorėjimas su būdinga nagų plokščių deformacija.

  Dar šia tema

  Veryga paragino sustabdyti Seimo darbą po žinios, kad pirmininkei nustatytas COVID-19
  Kova su netikslia informacija: paskelbti svarbiausi faktai apie vakcinas nuo COVID-19
  Tegai:
  sveikata, mokslininkai

  Svarbiausios temos