23:31 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (724)

  Komoje esanti COVID-19 serganti pacientĖ tapo dvynių mama ir apie tai sužinojo po 16 dienų

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Anglijos mieste Birmingeme, Vakarų Midlande, pacientė, serganti COVID-19, pagimdė dvynukus įvesta į dirbtinės komos būseną, ir apie tai sužinojo tik po 16 dienų. Apie tai praneša britų leidinys "Metro".

  Nėščia Perpetual Uke pirmuosius naujosios koronaviruso infekcijos simptomus pajuto dar kovo mėnesį. Britės savijauta darėsi vis blogesnė, ji buvo paguldyta į ligoninę, prijungta prie plaučių vėdinimo aparato, jai buvo sukelta dirbtinė koma.

  Gydytojai negalėjo suteikti garantijų, kad pacientė išgyvents, todėl balandžio 10 dieną jai buvo atliktas cezario pjūvis 26 nėštumo savaitę (įprasta nėštumo trukmė yra apie 38 savaites — Sputnik). Naujagimė mergaitė sveria tik 770 gramų, o berniukas — 850 gramų. Ukyo buvo be sąmonės dar 16 dienų.

  Pabudusi britė negalėjo patikėti, kad tai jos vaikai. Kai jie parodė jai nuotraukas, ji buvo šokiruota, kokie maži jie yra. Uke pavadino dukrą Sochika Palmer, o sūnų — Osinachi Pascal. Gydytoja mano, kad ji ir jos vaikai išgyveno šeimos ir draugų maldų dėka.

  Po 116 dienų po gimdymo dvyniai buvo išrašyti iš ligoninės. Uke tvirtina, kad vaikai kasdien stiprėja.

  "Jie dvi savaites po gimimo nematė savo mamos, ir tai, žinoma, mane labai liūdina. Svarbiausia, kad dabar viskas gerai", — sakė ji.

  Anksčiau buvo pranešta, kad iš komos išėjusi pacientė iš Belfasto pagimdė mergaites dvynukes. Ankstyvoje nėštumo stadijoje ji buvo sunkios būklės dėl COVID-19, tačiau jai pavyko įveikti ligą.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (724)
  Tegai:
  COVID-19

  Svarbiausios temos