12:00 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Pakistano ministrė pareiškė, kad Prancūzijos vadovo iniciatyva vaikai musulmonai gaus identifikacinius numerius — kaip ir žydai buvo priversti ant drabužių dėvėti geltoną žvaigždę — atpažinimui

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Prancūzijos užsienio reikalų ministerija griežtai pasmerkė Pakistano žmogaus teisių ministrės Širin Mazari pareiškimus, kuriuose Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono veiksmai musulmonų atžvilgiu buvo palyginti su nacių veiksmais žydų atžvilgiu.

  Paryžius
  © Sputnik / Жюльен Маттиа

  "Pakistano vyriausybės narė socialiniuose tinkluose labai sukrečiančiai ir įžeidžiančiai pasisakė respublikos prezidento ir mūsų šalies atžvilgiu. Šie šlykštūs žodžiai yra akivaizdus melas, persmelktas neapykantos ir smurto ideologijos. Toks šmeižtas nėra vertas tokio lygio atsakomybės. Mes juos griežtai atmetame", — sakoma Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos atstovo pareiškime Twitter paskyroje ryšium su Pakistano ministrės žodžiais.

  "Mes nedelsdami ir griežčiausiu būdu išreiškėme pasmerkimą Paryžiaus reikalų patikėtiniui Pakistane. Pakistanas turi ištaisyti šiuos pareiškimus ir grįžti į pagarba pagrįsto dialogo kelią", — pabrėžė URM atstovas.

  Anksčiau Pakistano ministrė savo Twitter paskyroje parašė: "Makronas daro su musulmonais tai, ką naciai darė su žydais: vaikai musulmonai gaus identifikacinius numerius (kiti vaikai — ne), kaip žydai buvo priversti ant drabužių dėvėti geltoną žvaigždę atpažinimui".

  Ministrė prie savo įrašo pridėjo nuorodą į straipsnį portale themuslimvibe.com.

  Dar šia tema

  Europos Sąjunga atsakė į Erdogano patarimą Makronui gydytis psichiką
  Europarlamentaras ES migracijos politiką pavadino pražūtinga
  "Nauja, itin pavojinga tendencija". Ką reiškia teroro išpuoliai Europoje
  Tegai:
  žydai, naciai, musulmonai, Pakistanas, Prancūzija, Emanuelis Makronas

  Svarbiausios temos