02:12 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (141)

  Ji paragino žmones pasidalinti savo skausmu, nes, jos nuomone, tai yra pirmas žingsnis, kad pasveiktų ne tik vienas asmuo, bet ir visa visuomenė

  VILNIUS, lapkričio 25 — Sputnik. Sasekso hercogienė Megan Markl teigė patyrusi persileidimą. Apie tai ji rašė savo skiltyje "The New York Times".

  Markl prisipažino, kad tai įvyko persikėlus į JAV, 2020 metų liepos mėnesį. Ji pajuto stiprų skausmą po to, kai pakeitė sauskelnes sūnui Arčiui Harisonui. Po to Markl su vyru princu Hariu nuvyko į ligoninę. Jie abu verkė dėl netekties.

  Tą akimirką, kai tai įvyko, Sasekso hercogienė su sūnumi ant rankų nusileido ant grindų. Norėdama nuraminti save ir jį, ji niūniavo linksmą lopšinę, nors suprato, kad netenka antrojo vaiko.

  Ji pažymėjo, kad nors daugelis nėštumų baigiasi persileidimais, apie tai kalba tik kelios moterys, nes tema visuomenėje yra tabu.

  Ji paragino žmones pasidalinti savo skausmu, nes, jos nuomone, tai yra pirmas žingsnis, kad pasveiktų ne tik vienas asmuo, bet ir visa visuomenė.

  Leidinio skiltyje Markl pabrėžė, kad 2020-ieji visiems buvo sunkūs dėl COVID-19 pandemijos. Ji paragino žmones nuoširdžiai domėtis vieni kitais ir sunkmečiu laikytis kartu.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (141)

  Dar šia tema

  Megan Markl ir princo Hario ateities prognozės nustebino gerbėjus
  Daro savaip: aštrėja nesutarimai tarp princo Hario ir šeimos, rašo žiniasklaida
  Tegai:
  nėštumas, Megan Markle

  Svarbiausios temos