16:32 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jo teigimu, JAV ir jos sąjungininkų įsikišimas į Iraką, Siriją ir Libiją nepagerino gyvenimo nė vienoje iš šių šalių

  VILNIUS, lapkričio 25 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas mano, kad svarbu, jog JAV vadovybė ir toliau vengtų "nuotykių" Viduriniuose Rytuose, kurie kelia grėsmę visam regionui, praneša RIA Novosti.

  "JAV ir jos sąjungininkų įsikišimas į Iraką, Siriją ir Libiją nepagerino gyvenimo nė vienoje iš šių šalių. Tai tik sukėlė problemų, kurias dabar priversti įveikti šių šalių piliečiai, atitinkami politikai, vyriausybės", — sakė jis spaudos konferencijos po derybų su Irako kolega Fuadu Huseinu.

  "Žinoma, Amerikos vadovybei yra labai svarbu ateityje vengti tokių užsienio nuotykių, ypač tų, kurie kelia rimtą grėsmę visam atitinkamam regionui", — pabrėžė Rusijos užsienio reikalų ministras.

  Santykiai tarp Maskvos ir Vakarų šalių pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris vėl susijungė su Rusija po referendumo pusiasalyje. Vakarai, kaltindami Rusiją kišimusi, įvedė jai sankcijas, Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, pakeitė importo politiką ir ne kartą pareiškė, kad kalbėti su ja sankcijų kalba yra neproduktyvu.

  Dar šia tema

  Ekspertas: Lietuva norėjo atsisakyti "Gazprom" dujų, tačiau gavo SGD iš "Novatek"
  Rusijos URM įvardijo sąlygas, kaip JAV galėtų grįžti į Atviro dangaus sutartį
  Tegai:
  JAV, Rusija, Sergejus Lavrovas

  Svarbiausios temos