16:44 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (219)

  Anksčiau Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pripažino, kad vakcinos negali visiškai sustabdyti koronavirusinės infekcijos plitimo

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Kitų metų pirmojoje pusėje pasirodžius vakcinai COVID-19, gali pagerėti daugelio pasaulio šalių ekonomika, tačiau gyvenimas nebus toks koks buvo. Tai teigiama finansinės grupės ING ateinančių metų prognozėje, praneša RIA Novosti.

  Ekspertų teigimu, daugelyje Europos šalių, taip pat ir JAV, viskas pirmiausia pablogės, o po to pagerės.

  "Žiemos mėnesiams bus būdingi griežtesni apribojimai, reikalaujantys daugiau žmonių ištvermės", — vertino ING.

  Tuo tarpu analitikai neturi aiškios "naujos normos" sampratos, sakė vienas iš prognozės autorių, pasaulinis ING makroanalizės vadovas Karstenas Bržeskis.

  Pasak jo, ši koncepcija ir toliau apims atsargumo priemones, tokias kaip kaukių dėvėjimas, ir visas apribojimų pasekmes tokiems sektoriams kaip laisvalaikis, kelionės, kultūra, kavinės ir restoranai.

  Anksčiau Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pripažino, kad vakcinos negali visiškai sustabdyti koronavirusinės infekcijos plitimo.

  Anot Hanso Kliugės, Europos regiono direktoriaus, koronaviruso vakcinos taip pat neatsakys į visus mūsų klausimus, tačiau jos teikia didelių vilčių kovoje su virusu. PSO direktorius Europai taip pat pabrėžė, kad potencialą galima realizuoti tik tuo atveju, jei šalims bus užtikrinta vienoda galimybė naudotis vakcinomis.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (219)

  Dar šia tema

  Virtualios Kalėdos: Kaunas aprašė, kaip vyks šventės COVID-19 fone
  Lietuvoje per parą nustatyta daugiau nei 2,1 tūkst. naujų koronaviruso atvejų
  Tegai:
  vakcina, koronavirusas

  Svarbiausios temos