17:26 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot jos, muzikantas padarė viską, kad vaikai būtų laimingi ir sveiki, o pati tame nedalyvavo: sauskelnių nekeitė kūdikiams ir vidurnaktį dėl jų nesikėlė, net būdama šalia

  VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Buvusi popmuzikos žvaigždės Maiklo Džeksono žmona Debbie Rowe papasakojo apie jo santykius su vaikais. Moters teigimu, jis vykdė visas tėvų pareigas, kol ji nenorėjo būti mama. Ją cituoja "The Mirror".

  Debbie Rowe jam pagimdė du vaikus — Princą ir Peris Džeksonus. "Aš tai padariau, kad jis taptų tėvu, o ne tam, kad tapčiau mama", — prisipažino moteris.

  Anot jos, muzikantas padarė viską, kad vaikai būtų laimingi ir sveiki, o pati nieko nedarė: sauskelnių nekeitė kūdikiams ir vidurnaktį dėl jų neatsikėlė, net būdama šalia.

  Po Paris gimimo pora išsiskyrė 1999 metais. Vykdydama susitarimą Debbie Rowe savo buvusiam vyrui suteikė vaikų globos teises.

  Pirmoji dainininko žmona Lisa-Marie Presley taip pat prisipažino nenorinti turėti vaikų. Būtent tai tapo kliūtimi porai, kuri negalėjo rasti kompromiso šiuo klausimu ir išsiskyrė.

  Maiklas Džeksonas — amerikiečių dainininkas, turintis neoficialų "Pop karaliaus" titulą. Džeksonas mirė 2009 metais būdamas 50 metų. Jis turėjo tris vaikus: Princą Maiklą Džeksoną I, Peris Katerin Maikl Džekson ir Princą Maiklą Džeksoną II.

  Tegai:
  vaikai, Maiklas Džeksonas

  Svarbiausios temos