02:39 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  PSO ekspertai anksčiau patvirtino, kad šunys ir katės gali užsikrėsti koronavirusu, tačiau tokie atvejai yra gana reti

  VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Įtariama, kad Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Džonsono šuo persirgo koronavirusu tuo pačiu metu, kaip ir jo savininkas, rašo laikraštis "Sun" su nuoroda į šaltinius, susipažinusius su situaciją.

  Džonsonas kovo 27 dieną paskelbė, kad yra užsikrėtęs koronavirusu, po to jis kelias dienas praleido saviizoliacijoje, tačiau dėl savo būklės pablogėjimo buvo paguldytas į intensyviosios terapijos skyrių. Jis buvo išleistas tik balandžio viduryje. Visą šį laiką Džeko Raselo terjero veislės šuo, vardu Dylanas gyveno su ministro pirmininko drauge Keri Saimond, kuri taip pat užsikrėtė virusu.

  "Gerai žinoma, kad Dauningo gatvėje buvo tikra epidemija ir panašu, kad ji palietė ir mažylį Dylaną. Kai Keri užsikrėtė virusu, jis buvo apsnūdęs, atrodė pavargęs ir nešokinėjo kaip įprastai", — sakė šaltinis. Jis pažymėjo, kad tai tik prielaida, nes šuniui nebuvo atliktas testas.

  PSO ekspertai anksčiau patvirtino, kad šunys ir katės gali užsikrėsti koronavirusu, tačiau tokie atvejai yra gana reti.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 62,7 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 1,4 milijono žmonių mirė.

  Dar šia tema

  Koronavirusu susirgo Darbo partijos narys Fiodorovas
  Per parą patvirtinti 1136 nauji COVID-19 atvejai
  Šimašius apkaltino valdžią elektroniniu neraštingumu
  Tegai:
  koronavirusas, šuo, Borisas Džonsonas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos