19:16 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  2019 metų balandžio mėnesį Jungtinių Valstijų specialusis prokuroras Robertas Miuleris paskelbė pranešimą apie Rusijos kišimąsi į 2016 metų prezidento rinkimus, kuriuos laimėjo Donaldas Trampas

  VILNIUS, gruodžio 2 — Sputnik. JAV generalinis prokuroras Viljamas Baras (William Barr) sakė, kad FTB veiksmų tyrimas "Rusijos byloje" bus tęsiamas vadovaujant naujajai Amerikos administracijai. Pranešė "Associated Press".

  Pasak jo, teisininkas Džonas Daremas (John Durham) buvo paskirtas specialiuoju patarėju šioje byloje. Baras teigė, kad tyrimas bus sutelktas į FTB agentų, dirbusių "Rusijos byloje", veiksmus.

  Generalinis prokuroras pridūrė, kad įgaliojimai buvo suteikti "Daremui ir jo komandai pasitikint, jog jie gali baigti darbą, nesvarbu, kas laimės JAV prezidento rinkimus".

  2019 metų balandžio mėnesį Jungtinių Valstijų specialusis prokuroras Robertas Miuleris paskelbė pranešimą apie Rusijos kišimąsi į 2016 metų prezidento rinkimus, kuriuos laimėjo Donaldas Trampas.

  Ataskaitoje sakoma, kad Maskva tikrai kišosi į Amerikos rinkimų procesą, tačiau įtarimai dėl Rusijos ir Trampo ryšio negalėjo būti patvirtinti. Vėliau federalinis teismas Vašingtone nusprendė, kad "trolių fabriko" ryšys su Rusijos valdžia taip pat nebuvo įrodytas.

  Dar šia tema

  "Rusai tai padarė": sukurta pasaulio totalitarinė imperija
  Ekspertas: NATO reikalinga Juodoji jūra, kad galėtų "pačiupinėti" Rusiją
  Tegai:
  Rusijos kišimasis, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos