14:22 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (103)

  Šaltinių teigimu, dabartinis Amerikos lyderis apie tai paskelbs savo varžovo demokratų kandidato Džo Baideno inauguracijos dieną

  VILNIUS, gruodžio 2 — Sputnik. Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas užsiminė apie savo kandidatūrą į prezidento postą 2024 metais, apie tai praneša "Politico".

  "Tai buvo nuostabūs ketveri metai. Mes bandysime tai padaryti dar ketverius metus. Jei ne, pasimatysime po ketverių metų", — sakė Amerikos lyderis per kalbą Respublikonų partijos nacionalinio komiteto nariams.

  Anksčiau "The Daily Beast" pranešė, kad Trampas planuoja vėl kandidatuoti į šias pareigas 2024 metais. Šaltinių teigimu, dabartinis Amerikos lyderis apie tai paskelbs savo varžovo demokratų kandidato Džo Baideno inauguracijos dieną.

  Lapkričio 24 dieną Donaldas Trampas asmeniškai įsakė pradėti valdžios perdavimo procedūrą. Jis nurodė Generalinei paslaugų administracijai (GSA) ir savo komandai "daryti tai, ką reikia padaryti" pagal pradinius protokolus dėl valdžios perdavimo Baidenui. Pasak Amerikos lyderio, jis tokį sprendimą priėmė "atsižvelgdamas į šalies interesus".

  2020 metų lapkričio 3 dieną JAV vyko prezidento rinkimai. Balsų skaičiavimas šiuo klausimu vis dar vyksta.

  Anot žiniasklaidos, Baidenas gavo reikiamą skaičių rinkėjų balsų, kad laimėtų, taip pralenkdamas dabartinį Amerikos lyderį Donaldą Trampą. Demokratas jau pasiskelbė išrinktuoju JAV prezidentu.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (103)

  Dar šia tema

  Afganistanas be taikos: JAV išveda karius ir uždaro karines bazes
  Amerikiečiai suprato, kad juos apiplėšinėja
  Tegai:
  JAV, Džo Baidenas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos