12:55 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (200)

  Pranešime teigiama, jog bendradarbiauti su JAV siekiama tam, kad būtų užtikrintas finansavimas vakcinų kūrimui ir teisingam pasauliniam platinimui

  VILNIUS, gruodžio 2 — Sputnik. Europos Sąjunga nori bendradarbiauti su JAV siekdama užtikrinti finansavimą vakcinų nuo naujojo koronaviruso kūrimui ir platinimui visame pasaulyje, sakoma EK pranešime, praneša RIA Novosti.

  "ES nori bendradarbiauti su JAV, kad užtikrintų finansavimą vakcinų kūrimui ir teisingam pasauliniam platinimui", — rašoma pranešime.

  Taip pat pranešta, kad Didžioji Britanija patvirtino koronaviruso vakciną, kurią kartu gamino Amerikos kompanija "Pfizer" ir Vokietijos bendrovė "BioNTech.

  Lapkričio pabaigoje pranešta, kad apytikslė amerikiečių kompanijos "Pfizer" ir vokiečių "BioNTech" sukurtos koronaviruso vakcinos kaina bus 15,5 euro už dozę. 300 milijonų dozių, kurias ketina pirkti Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen, kaina sieks 4,6 milijardo eurų.

  Lapkričio 19 dieną Rusijos "Sputnik V" vakcinos gamintojai kreipėsi dėl sertifikavimo į Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO).

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (200)

  Dar šia tema

  Britų ekspertai įvertino informaciją apie Rusijos vakciną "Sputnik V"
  EK paskelbė Rusijos vakcinos naudojimo Europoje apribojimus
  Tegai:
  vakcina, JAV, ES

  Svarbiausios temos