02:53 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Norvegijos policijos saugumo tarnyba paskelbė ataskaitą, kurioje pateikė versiją, kad Rusijos ir Kinijos žvalgybos tarnybos renka informaciją apie karalystės naftos sektorių

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Norvegijos specialioji tarnyba jau ne pirmus metus užsiima primityvia propaganda, gyventojų gąsdinimu ir priešų paieška ten, kur jų nėra, pareiškė Rusijos ambasada Osle, komentuodama Norvegijos policijos saugumo tarnybos (PST) pranešimus apie "Rusijos grėsmes" naftos ir dujų sektoriui.

  Anksčiau PST paskelbė ataskaitą, kurioje pateikė versiją, kad Rusijos ir Kinijos žvalgybos tarnybos renka informaciją apie karalystės naftos sektorių.

  "PST pareiškimuose nėra nieko naujo apie "Rusijos grėsmes" naftos ir dujų sektoriui — tik bendri samprotavimai. Specialioji tarnyba jau ne pirmus metus užsiima primityvia propaganda, gyventojų gąsdinimu ir priešų paieška ten, kur jų nėra", — sakoma Rusijos ambasados ​​Facebook paskelbtame pranešime.

  Diplomatinė atstovybė mano, kad užuot demonizavęs Rusiją, Oslas turėtų pagalvoti apie esminio bendradarbiavimo su Rusijos kompetentingomis institucijomis užmezgimą siekiant užtikrinti tikrąjį piliečių saugumą (taip pat kibernetinio saugumo srityje), taip pat apie dvišalių santykių atmosferos taisymą.

  "Atitinkamus Rusijos pasiūlymus reguliariai gauna PST ir Norvegijos užsienio reikalų ministerija, atsakymą priima Norvegija", — pridūrė ambasada.

  Tegai:
  nafta, žvalgyba, Kinija, Norvegija, Rusija

  Svarbiausios temos