21:24 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1129)

  Didžiosios Britanijos vyriausybė pirmiausia skiepija gyventojų grupes, kurioms naujo tipo koronavirusas yra pavojingiausias

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas atsisakė pirmasis skiepytis nuo SARS-CoV-2 koronaviruso. Apie tai pranešė "Reuters", remdamasi Didžiosios Britanijos vyriausybės atstove.

  Atstovė spaudai Allegra Stratton žurnalistams sakė, kad premjeras greičiausiai gaus vakcinos dozę per televizijos transliaciją. Tačiau ji pabrėžė, kad jis neketina skiepytis pats pirmas, kad tai padaryti galėtų tie, kuriems to reikia labiau nei jam.

  Vakcina
  © Sputnik / Владимир Песня

  "Jis neužims eilės prieš tuos, kurie yra ypač pažeidžiami šios ligos ir turėtų būti paskiepyti anksčiau", — agentūra cituoja vyriausybės atstovę.

  "Reuters" primena, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė pirmiausia skiepija gyventojų grupes, kurioms naujo tipo koronavirusas yra pavojingiausias: slaugos namų gyventojus, šalies piliečius, vyresnius nei 80 metų, ir medicinos darbuotojus.

  Rugpjūčio 11 dieną Rusijos lyderis Vladimiras Putinas sakė, kad viena jo dukra pati yra pasiskiepijusi koronaviruso vakcina. Jis patikslino, kad po pirmosios vakcinacijos jo dukros temperatūra buvo 38, o "kitą dieną — 37 su trupučiu ir viskas". Tą pačią dieną jis paskelbė apie pirmosios vakcinos nuo COVID-19 užregistravimą Rusijoje.

  Šį pavasarį Borisas Džonsonas sirgo COVID-19. Politikas gydėsi Šv. Tomo ligoninėje, kur tris dienas praleido reanimacijoje. Premjeras grįžo į tarnybą praėjus mėnesiui po infekcijos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1129)

  Dar šia tema

  JT bus surengtas Rusijos vakcinos "Sputnik V" pristatymas
  Didžioji Britanija patvirtino koronaviruso vakciną
  Tegai:
  koronavirusas, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos