19:27 2021 Gegužės 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak vietinių gyventojų, medis atrodo nesveikas dėl patamsėjusių šakų ir dekoracijų trūkumo

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Flintšyro srities miesto Konas Ki administracija šalia vietos bibliotekos įrengė natūralią eglutę ir planavo tokiu būdu apsisaugoti nuo vandalų. Internautai sukritikavo medžio išvaizdą ir teigė, kad jis buvo užkrėstas koronavirusu, praneša "The Sun".

  Pasak vietinių gyventojų, medis atrodo nesveikas dėl patamsėjusių šakų ir dekoracijų trūkumo. Britai aptarė naujo dekoro atsiradimą internete. Kai kurie teigė, kad medis buvo pagamintas iš praėjusiais metais perdirbto medžio, ir linkėjo jam kuo greičiau pasveikti. 

  Vilniaus eglės įžiebimo akimirkos, nuotrauka iš įvykio vietos
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Konas Ki valdžia pakomentavo skandalą "Daily Post" ir teigė, kad medį jie pasodino 2019 metų žiemą, tačiau jis ne iš karto įsišaknijo, o dalis jo lajos parudavo. Vietos valdžia medžio išvaizdai pagerinti jau naudojo trąšas. Mero kabinetas tikisi, kad laikui bėgant medis atsigaus ir jį bus galima papuošti per Kalėdas. Miesto administracija taip pat pažadėjo gyventojams išspręsti problemą dėl šventinės eglutės.

  Paaiškėjo, kad valdžia tikrą medį pasirinko po prieš keletą metų įvykusių įvykių. 2017 metais jie išleido 300 svarų sterlingų miesto eglutei vigvamo stiliumi (senovės indėnų namų Šiaurės Amerikoje). Tačiau vandalai per kelias dienas sunaikino medį ir nuplėšė visas dekoracijas. Tada administracija nusprendė, kad medis su šaknimis bus saugesnis.

  2020 metų lapkritį Kalėdų eglutė papiktino Anglijos miesto Visbeko gyventojus Kembridžšyre. Medis, pagamintas iš skirtingų dydžių metalinių rutulių, pritvirtintas ant balto rėmo, buvo dovana iš kaimyninio miesto Piterboro, kur miesto rotušėje papuošta tikra eglė. Tačiau miestiečiai neįvertino šio gesto ir palygino medžio išvaizdą su burbulo įvyniojimu. Vietiniai gyventojai teigė, kad jiems nereikia kažkieno "skudurų", ir pirmenybę teikė tradicinei eglutei.

  Dar šia tema

  Eglutės įžiebimas ir šventinės dekoracijos: Vilnius papuoštas Kalėdoms
  To nebuvo 70 metų: Elžbieta II ir princas Filipas paskelbė apie savo Kalėdų planus
  Tegai:
  Kalėdų eglutė, koronavirusas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos