20:31 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Lapkričio 30 dieną buvo pranešta, kad Baidenas susižeidė žaisdamas su šunimi vardu Majoras. Kompiuterinė tomografija patvirtino du Baideno kojos lūžius

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Kandidatas į JAV prezidentus Džo Baidenas atskleidė žaidimo su šunimi, dėl kurio lūžo koja, detales. Pranešė "New York Post".

  "Išlipau iš dušo. <...> Šuniukas metė kamuolį priešais mane, kad galėčiau jį pagauti. Taigi, aš einu per mažą praėjimą, norėdamas patekti į miegamąjį, ir paėmiau kamuolį, šuo pradėjo bėgti. Aš juokaudamas bėgau paskui jį, norėdamas čiupt už uodegos", — įvykį apibūdino Baidenas. Tada šuo paslydo ir Baidenas suklupo.

  Lapkričio 30 dieną buvo pranešta, kad Baidenas susižeidė žaisdamas su šunimi vardu Majoras. Kompiuterinė tomografija patvirtino du Baideno kojos lūžius. Jam buvo diagnozuoti šoniniai ir viduriniai pėdos sfenoidinių kaulų siūliniai lūžiai. Kelias savaites politikas bus priverstas avėti specialų batą.

  2020 metų lapkričio 3 dieną JAV vyko kiti prezidento rinkimai. Balsų skaičiavimas šiuo klausimu vis dar vyksta. Anot žiniasklaidos, Baidenas gavo reikiamą skaičių rinkėjų balsų, kad laimėtų, taip aplenkdamas dabartinį Baltųjų rūmų vadovą Donaldą Trampą. Demokratas jau pasiskelbė išrinktuoju JAV prezidentu. Savo ruožtu Trampas teigė, kad Baidenas paskubėjo pasivadinti naujuoju šalies vadovu.

  Dar šia tema

  Baideno komanda — "kaip vilkų gauja"
  Ypatinga pensija už "ypatingus nuopelnus"? Kuo išgarsėjo buvusi Lietuvos Seimo pirmininkė
  Tegai:
  sveikata, Džo Baidenas, JAV

  Svarbiausios temos